INC RATING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ · rejestr.live
Dossier · odpis aktualny
INC RATING Sp. z o.o.
KRS0000535140NIP7811902148REGON30286094400000Sp. z o.o.
Wiek
11 lat
22 gru 2014
Kapitał
2,4 mln PLN
wpłacone 68%
Wspólnicy
2
wpisy
PKD
10
gł. 63.11.Z
Tempo wpisów
2.4/rok
№ 29 łącznie
§ 01
Tożsamość
Identyfikatory · forma · status
KRS
0000535140
NIP
7811902148
REGON
30286094400000
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Status
aktywny
Data rejestracji
22 grudnia 2014
Status VAT
Sprawdzamy w Białej Liście — wynik pojawi się wkrótce.
§ 06
Sprawozdania finansowe
Historia złożeń · cykl raportowania
Sprawozdań
5
2015–2019
Mediana złożeń
193 dni
po końcu roku
Po terminie
5
>180d · 100%
≤120d ≤180d przekroczony termin
Typy wzmianek w dziale 3
Roczne sprawozdania finansowe5
Opinie biegłego rewidenta4
Uchwały zatwierdzające0
Sprawozdania z działalności5
§ 10
Pomoc publiczna i de minimis
Dotacje · ulgi · wsparcie ze środków publicznych
Pomoc łącznie
6 tys.zł
De minimis · 3 lata
0€
z limitu ~300 tys. €
Przypadków
7
Pomoc w czasie
Przypadki pomocy
21 września 2020Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznychpomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 tys. euro / 1,8 mln euro na przedsiębiorcę370 zł
REGON
Sprawdzamy w rejestrze REGON — wynik pojawi się wkrótce.
§ 02
Adres
Siedziba podmiotu
Ulica
UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 16
Miasto
POZNAŃ
Kod
60-830
Województwo
WIELKOPOLSKIE
ładowanie mapy…
§ 03
Kapitał
Zakładowy · struktura wniesienia
Kapitał zakładowy
2 350 000,00 zł
Wniesione aporty
1 600 000,00 zł
Pokrycie aportami
68%
Wskaźnik pokazuje, jaka część kapitału zakładowego została pokryta aportami rzeczowymi (np. nieruchomościami, wartościami niematerialnymi). Reszta to wpłata gotówkowa. Sp. z o.o. od 2009 wymaga pełnego pokrycia kapitału przy rejestracji, więc "0% aportów" oznacza po prostu wpłatę w gotówce.
§ 04
ZARZĄD
Reprezentacja
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU MA PRAWO DO SAMODZIELNEGO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI
Brak danych o zarządzie.
Imiona i nazwiska są anonimizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości w Open API zgodnie z RODO. Pełne dane dostępne wyłącznie w Pełnym Odpisie KRS.
§ 05
Wspólnicy
Posiadane udziały
INC EAST&WEST Sp. z o.o.
16 000 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 600 000,00 ZŁ
KRS 0000335417 · REGON 30118376600000
REGIONALNE CENTRUM TECHNOLOGII I WIEDZY "INTERIOR" Sp. z o.o.
6 500 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 650 000,00 ZŁ
KRS 0000328757 · REGON 08033442800000
Razem · 22 500
KRS publikuje tylko wspólników posiadających co najmniej 10% udziałów. Mogą istnieć dodatkowi udziałowcy, których nie widać w rejestrze.
§ 07
Aktywność
Pełna oś od rejestracji do dziś
2014201620182020202220242026
Snapshot1Wpis sądowy1Sprawozdanie5Rejestracja1
Ostatnie zdarzenia
·Snapshot
Pobrano odpis aktualny
Open API MS · format json
·Wpis sądowy
Wpis nr 29
PO.VIII NS-REJ.KRS/36438/23/33
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
·Sprawozdanie
Sprawozdanie finansowe 2019
OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
·Sprawozdanie
Sprawozdanie finansowe 2018
§ 08
PKD
Przedmiot działalności · sekcja → dział → kod
Główny
63.11.ZPRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
Cała struktura (10)
JInformacja i komunikacja8
GHandel hurtowy i detaliczny2
§ 09
Sąd rejestrowy
Ostatni wpis
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sygnatura: PO.VIII NS-REJ.KRS/36438/23/33
§ ∞
Źródło
Dane publiczne
Dane pochodzą z Krajowego Rejestru Sądowego (Open API MS) i są ponownie wykorzystywane na podstawie ustawy z 11.08.2021 o otwartych danych. Pobranie: 08.05.2026, 13:03.
Wykres pokazuje liczbę dni między końcem roku obrotowego a datą złożenia sprawozdania w KRS. Ustawowy termin to 6 miesięcy (180 dni).
21 września 2020
Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznychpomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 tys. euro / 1,8 mln euro na przedsiębiorcę
385 zł
7 kwietnia 2020Starosta Powiatu Poznańpomoc rekompensująca negatywne konsekwencje ekonomiczne związane z COVID-19, udzielana w ramach limitu 800 000 euro na przedsiębiorcę5 tys. zł
31 stycznia 2017Marszałek Województwa Lubuskiegode minimispomoc de minimis0 zł
31 stycznia 2017Marszałek Województwa Lubuskiegopomoc dla małych i średnich przedsiębiorstw na wspieranie innowacyjności0 zł
31 stycznia 2017Marszałek Województwa Lubuskiegopomoc na projekty badawczo-rozwojowe: badania przemysłowe0 zł
31 stycznia 2017Marszałek Województwa Lubuskiegopomoc na projekty badawczo-rozwojowe: eksperymentalne prace rozwojowe0 zł
Dane z rejestru pomocy publicznej (SUDOP, UOKiK). Sprawdzone 14 października 2026. Kwoty to ekwiwalent dotacji brutto. Pomoc de minimis to wsparcie o obniżonym rygorze — jej suma z ostatnich 3 lat nie może przekroczyć ok. 300 tys. € (limit Unii Europejskiej). Zestawienie ma charakter informacyjny.